Zasady wynajmu

Pokoje wynajmujemy bezpośrednio, na przejrzystych warunkach, które zostały szczegółowo określone w umowie najmu i regulaminie. Dzięki temu dokładnie wiesz, jakie masz prawa i jakie obowiązki leżą po naszej stronie jako wynajmującego. Wszystko staraliśmy się opisać w sposób jasny i zrozumiały, ale jeżeli masz dodatkowe pytania – chętnie na nie odpowiemy.

Zajmujemy się wynajmem pokoi zawodowo od 2012 roku. W chwili obecnej mamy 10 nieruchomości na terenie całego Trójmiasta. Wszystkie nasze mieszkania wyposażone są w wysokiej klasy sprzęt AGD z przedłużoną gwarancją producenta. W ciągłej gotowości jest nasz zespół złotych rączek, do mniejszych i większych usterek.

Warto wiedzieć, że:

  • Umowę najmu podpisujemy na czas określony, możesz jednak rozwiązać umowę w każdej chwili pod warunkiem znalezienia na swoje miejsce innej osoby (nowego najemcy).
  • Przy podpisywaniu umowy zazwyczaj wymagamy wpłaty kaucji w wysokości 800-1000 PLN (wysokość kaucji zależy od standardu pokoju oraz danej inwestycji).
  • We wszystkich mieszkaniach obowiązuje bezwzględny zakaz palenia papierosów oraz innych używek, a także zakaz przebywania zwierząt.
  • Obowiązek utrzymania porządku i czystości w mieszkaniu  leży po Twojej stronie; sprzątanie części wspólnych (kuchnia, łazienka, korytarz) odbywa się według ustalonych dyżurów, ujętych w sporządzonym przez nas grafiku.
  • Jesteśmy do Twojej dyspozycji podczas całego okresu najmu